Vagner stardance. Jakub Vágner: Prohry v životě vlastně neexistují

StarDance X — Česká televize

Vagner stardance

Do soutěže jsem nešel s tím, že chci vyhrát a Míša to má naštěstí stejně. Nahlas řekl to, co si lidé myslí 16. Celý první týden jsem si říkal, do čeho jsem to vlezl, že můj svět je úplně někde jinde, ale zůstal jsem hlavně kvůli Míše. Snad pouze slepému by mohlo uniknout, jak se tihle dva k sobě mají! První tanec předvedlo osm profesionálních tanečníků, kteří vyhráli v předchozích řadách. Přijďte se potěšit do kalendáře plného her a adventních aktivit a vezměte s sebou i děti! I když ten o sobě tvrdí, že je dřevo, fanynky si od jeho výkonu slibují hodně. Taneční večer zahájilo speciální číslo členů poroty, spolu zatančili také s Markem Zelinkou.

Nächster

Nový pár díky Stardance? Single Jakub Vágner má ke své…

Vagner stardance

Před StarDance běží reklama na oční kliniku Lexum, ve které vystupujete, jak jste se zrovna k této spolupráci dostal? Na začátku soutěže jste také slíbil, že svou taneční partnerku s sebou jednou vezmete na ryby. Časté dotyky a pohledy napovídají, že přeskočila jiskra! Můj tatínek vždycky říkal, abych si hlavně vybral ženu, která má laskavec, což znamená, že je laskavá. To by se nelíbilo ani mně a zcela určitě ani jí. On má dnes vlastní studio, Jitka hraje jako o život a vychovávají dvě roztomilé dcerky. Když přišla nabídka, jak dlouho jste účast zvažoval? Herečka je nyní šťastná po boku sedmadvacetiletého Jiřího Matouška. Vrátil se také ke StarDance, do které by už nešel.

Nächster

jakub vágner a stardance

Vagner stardance

Zatímco divačky protože StarDance sledují hlavně ženy se Jakuba na parketu nemůžou dočkat, pro jednu osobu by to nemusel být příliš příjemný pohled. Další soutěžícími jsou spisovatelka s partnerem Tomášem Vořechovským. Jitka Čvančarová podlehla kouzlu tanečníka Petra Čadka. P Čtveřice Tanec Hudba Body Genzer Drexler Tománek Chlopčík Celkem 1. Jakub Vágner 37 se proslavil především jako.

Nächster

Rybář Vágner ve StarDance: Překvapivá slova o odstoupení!

Vagner stardance

Vágner se rád poslední týdny chlubí videy ze společných chvil s Míšou. A právě těsně poražený Jakub Vágner. Ale když si některý pár nesedne, tak to musí být peklo. Asi hned po skončení hodím věci do batohu, pojedu na letiště, kouknu na tabuli, kam to letí a zmizím někam na expedici. Kdykoli zavřu oči, tak sním o místech, kam pojedu okamžitě po StarDance. Naopak Jakub Vágner ještě ženu, která. Jakub Vágner: Už na začátku StarDance jsem řekl, že mé taneční boty po skončení soutěže spálím.

Nächster

Jakub Vágner zatlouká: Láska ze StarDance? Tohle mluví za vše!

Vagner stardance

Rozhovor s ním plynul přirozeně, ale bylo vidět, že je hodně unavený. Myslím si, že vše dopadlo přesně tak, jak mělo. K porotě směřovala i další Jakubova poznámka. Jako mávnutím kouzelného proutku jsem viděl. Příští, řada StarDance se bude konat v roce 2021. StarDance 2019 Po posledním vyřazovacím kole se konal večírek, na který dorazili všichni soutěžící.

Nächster

Finále: Jakub Vágner a Michaela Nováková

Vagner stardance

Moc jsme to vítězství přáli Veronice s Dominikem. Hodiny společných tanečních tréningů už zřejmě udělaly své! Michaela Nováková: Brzy si někam vyrazím pořádně odpočinout. A i když tvrdí, že to čekal, porotě to nedaroval. Dokázali jste si finálový večer užít naplno? Jaké jsou vaše první dojmy po skončení StarDance X? První zpěvačkou v soutěži a zároveň čtvrtou ženou se stala , jejímž tanečním partnerem je Michal Bureš. Ten se koná každoročně, Vágner si ale neodpustil kritiku toho, co mu vadí.

Nächster