Ulice 3654. Seriál Ulice

Seriál Ulice online

Ulice 3654

Veronika se s tím však nehodlá smířit. Jenže ta využije nečekané příležitosti, jež se jí naskytne, a kývne na nabídku, která je pro ni hodně lákavá. Jakmile mu ale máma s Evženem dovolí, že s ním Petra může jet taky, okamžitě začne měnit své plány na celý víkend. Shyer 98 min 14:15 — Mstitel beze jména Who Am I? Odpoledne přijde do salonu výborně naladěný a mírně ovíněný Lukáš Binar, aby s ní oslavil svůj úspěch. Za svou službu si ale vyžádá podivnou odměnu… Rakouský film na motivy pohádky bratří Grimmů 2007. Matěj mezi Ájou a Katarínou Matěj strávil s Katarínou vášnivou noc, ale ráno se idylka nekoná. .

Nächster

Konečná nevěrníka Maléře v Ulici: Takhle se provalí nevěra s vášnivou číšnicí Šárkou

Ulice 3654

A jak pokročí se svou pomstou Lumír? Jak na tom jsou po společné noci Matěj a Katarína? Matěj se snaží zachránit situaci, jak se dá, jenže se mu to tak úplně nepodaří. Jenže Blanka a Adam ho zklamou. Liškovi se těší na miminko, ale nečekaně se objeví komplikace. Bohužel se později stane pravý opak… Co udělají Kristýna a Marie za Blančinými zády? Martin ji ubezpečí, že jí věří, jenže to Veronice nestačí. Soutěžící ve vojenském bunkru čelí únavě, stresu a doslova bojovým podmínkám, které mají otestovat jejich všestrannost a schopnost se přizpůsobit. Blanka dokonce uvítá, že zůstane doma sama s Kristýnou.

Nächster

Poslední díl seriálu Ulice online zdarma

Ulice 3654

A co se Áje ani trochu nelíbí? Tereza a David by za romantikou nemuseli chodit daleko, jenže záhy je i Matěje rozhodí Bětčina nevěra. Niessner 81 min 10:45 — Beethoven O chlupatém štěňátku, které přerostlo pánovi přes hlavu a proradném veterináři, kterého stvořilo snad samotné psí peklo. O jaké překvapení se Matěj postará panu Benešovi? Soutěžící budou ve vojenském areálu před porotou doslova potit krev! A jak chce Mastného zničit Lumír? Jejich boj je tak hustý, že nějaká šarvátka mezi dobrem a zlem je proti tomu úplné prd. Produkci a každodenní vysílání seriálu zajišťuje , producentem je Michal Reitler, šéfautorkou je Lucie Paulová, hlavním dramaturgem je Iva Bruknerová a vedoucím režisérem je Stanislav Sládeček. Co je pro Kristýnu poslední kapkou u nich doma? To by zajímalo také Áju, jež znovu vystrčí své drápky… Co Ája udělá? Dokonce si ani nevšimne, jak u nich pomalu houstne atmosféra… Veronika si ráno chválí, jak báječný má den.

Nächster

Seriál Ulice

Ulice 3654

Martin není ráno ve své kůži, zato Veronika jen září. Marcela se stěhuje U Maléřových je od včerejška pořádné dusno. Sledujte první část napínavého Super výběru! Podobnou akci si rád nechá ujít. Těžké chvíle čekají také Maléřovi. Seriál Ulice - poslední díl online zdarma Odvysiláno: 16. Musí sám čelit únoscům na palubě svého poškozeného speciálu. K èemu všemu se dokážou vyhecovat dvì odbojné seniorky? Premiéra 22:25 — Střepiny Nazýváme věci pravými jmény Premiéra 22:55 — Air Force One Ruští teroristé unesli amerického prezidenta Harrisona Forda! Je to pro ni hodně traumatický a potupný zážitek, s nímž se nyní musí vyrovnat.

Nächster

Seriál Ulice online

Ulice 3654

Společně plní zapeklité úkoly, aby ochránili pobřežní městečko před zkázou… 07:15 — Looney Tunes: Úžasná Show 10 The Looney Tunes Show Kouzelný svět králíka Bugse a kačera Daffyho… Americký animovaný seriál 2009 07:40 — Kačeří příběhy 31, 32 Ducktales Nekonečná dobrodružství tří malých kačerů a jejich strýčka Skrblíka. Hned mu dá menší lekci, aby si jednou pro vždy zapamatoval, že se nemá montovat do jeho života a shánět mu ženské. Podívejte se na to, jak se jejich románek provalí. Pro snazší orientaci naleznete na tomto fanouškovském webu seriálu Ulice odkazy na jednotlivé díly online včetně dílu posledního. Ještě víc než Miloš ho ale překvapí Anča, která se později chová, jako by se spolu zase dali dohromady… Co způsobí takovou změnu v Ančině chování? A jak Matěj vytrestá tátu za jeho a Vlaďčin komplot ohledně Kataríny? Pomstu Mastnému začne plánovat také Vilma Nyklová. Ájin návrh Ája se zastaví bez ohlášení za Matějem s obědem, ovšem jen pro jeho modré oči mu ho nepřinese.

Nächster

Ulice 10.4.2019

Ulice 3654

Navíc nejsou samy, kdo na nìj má spadeno. Americký animovaný seriál 1989 08:25 — Princezna ze mlejna 2 Domácká strašidla čertík a vodník musejí spojit síly a veškerou šikovnost, aby ochránila Elišku před lstivým knížepánem. Co všechno se rozpoutá po Marcelině obvinění a její snaze vše probrat se Šárkou? Název dílu Matěj mezi Ájou a Katarínou Titulky Názory Članky Chyby Zajímavosti Komentář Diskuze Knihy Novinky Nastavení Hodnocení Odkazy štáb seriál Ulice - 3655. Společně plní zapeklité úkoly, aby ochránili pobřežní městečko před zkázou… 07:15 — Looney Tunes: Úžasná Show 11 The Looney Tunes Show Kouzelný svět králíka Bugse a kačera Daffyho… Americký animovaný seriál 2009 07:35 — Kačeří příběhy 33, 34 Ducktales Nekonečná dobrodružství tří malých kačerů a jejich strýčka Skrblíka. Bedřich si ho kvůli včerejšku náležitě vychutná. Věří, že by se mezi nimi mohly konečně prolomit ledy. Vilma Nyklová a Jarmila Pelcová už mají pár prùšvihù na triku, øíct si však nedají.

Nächster

Ulice 10.4.2019

Ulice 3654

Nyklová si myslí, že její rebelie proti Mastnému konečně přináší své ovoce. Přečteno: 685 krát vygenerovano za: 0. Z čeho Veroniku otevřeně obviní? Čím ho okouzlí natolik, že se do ní zamiluje ještě víc? Lidé pošlou do protiútoku nové zbraně Jaegers v podobě obřích robotů, ale ukáže se, že jsou proti nestvůr ám bezmocní. Okamžitě hlásí, že se vyspala do růžova, a má se k Martinovi jako zamilovaná novomanželka. Ovšem s překvapivým pozváním se tentokrát vytasí i Veronika… Kam Veronika pozve Patrika? Mohli by, kdyby se záhy nezačali nenávidět. Eddie ví, že ona je ta pravá, a tak chce jejich vztah posunout dál.

Nächster