Stafordšírský teriér. Stafordšírský bulteriér

Americký stafordširský teriér

Stafordšírský teriér

Morda Středně dlouhá, okrouhlá, v horní části strmě klesá pod očima. Je to dobrý krysař, ale i osobní strážce. Špatně vychovaný americký staford může být nebezpečný pro své okolí. Nežádoucí je zbarvení s více než 80% bílé barvy nebo zbarvení játrové. Vyzařuje z něho síla a výkonnost. Poznámka Psi musí mít dvě viditelně normálně vyvinutá varlata zcela spuštěná v šourku.

Nächster

Je americký stafordšírský teriér tak tvrdý?

Stafordšírský teriér

Výška psa se pohybuje okolo 46,8 - 49,4 cm. Oči Tmavé a kulaté, jsou nízko posazeny na lebce, a široko od sebe. Se správným přístupem můžete vychovat věrného a spolehlivého čtyř přátel, kteří nikdy nebudou projevovat agresi vůči jiným lidem. Obecně se toto dá definovat jediným slovem — nezmar. Pokud je celoročně umístěn venku v kotci, potřebuje zateplenou, nejlépe mírně vyhřívanou boudu, protože poměrně špatně snáší umístění v chladných prostorách. Tyto výšky jsou považovány za optimální.

Nächster

Americký stafordšírský teriér na prodej, štěňata

Stafordšírský teriér

Zaměnitelné plemeno , Charakter a chování Toto plemeno není příliš vhodné pro lidi, kteří nemají žádné zkušenosti se psy. Kterákoliv z uvedených barev může být kombinována s bílou. Štěňata půjdou do nového domova očkovaná,odčervená, čipovaná a s Europasem. Původně byli chováni pro psí zápasy. Je dobře vázaný, svalnatý, ale čilý a elegantní. Toto plemeno je vhodné chovat v bytě, kde je mu umožněn neustálý kontakt s jeho pánem. Nevychovaný a dominantní pes může být velmi nebezpečný a mívá sklon k agresivitě, někdy může reagovat i na malé podněty útokem.

Nächster

Je americký stafordšírský teriér tak tvrdý?

Stafordšírský teriér

Teriér také není vhodný pro slabé vůle majitele, protože jeho výchova by se měla odehrávat v přísné a silné vůli, je důležité psa okamžitě naučit přísné disciplíně. Černo-tříslová či černo-játrová se nedoporučují. Plemeno se snadno trénuje, ale je vhodné se poradit se zkušeným psovodem, který vám pomůže s výběrem správného kurzu. Novým majitelům rádi poradíme ohledně výchovy, výstav či. Kosti silné a kulaté, kolmá zápěstí. Toto plemeno je vhodné chovat v bytě, kde je mu umožněn neustálý kontakt s jeho pánem. Tělo Silné, dobře osvalené a mohutné.

Nächster

Stafordširský bulteriér

Stafordšírský teriér

Nový osadníci používali bulteriéra mimo zápasů i na lov škodné, jako jsou kojoti a červení rysy. Pánevní končetiny Dobře osvalené, nevybočené. Přemýšlejte o tom, zda takové plemeno potřebujete? Vady Skvrnitý nos, světlé nebo růžové oko, příliš dlouhý nebo špatně nesený ocas, podkus, předkus. Neměl by být příliš zatočený — lze jej připodobnit k ramenu starých studnových pump. Temperament Jeho odvaha je příslovečná.

Nächster

Americky stafordsirsky

Stafordšírský teriér

Na rozdíl od svého předchůdce byl stafordšírský teriér šlechtěn pro výstavní účely a v roce 1936 byl schválen jako plemeno Americkým klubem chovatelů psů. Stop je dobře znatelný, uši jsou vysoko nasazené. Viníkem agresivního chování psa je jeho majitel, který nevěnuje náležitou pozornost otázkám výcviku a vzdělávání. Předpoklad výborné povahy a exteriéru. Tlapky a prsty různé délky klenuté a kompaktní. Důležitá při držení psa je opatrnost a důslednost. Při hře na přetahování jej brzy naučte, že musí pustit, dáte-li mu povel.

Nächster

Americký stafordširský teriér

Stafordšírský teriér

Chovatelé se rozdělili na dva tábory. Má být zavalitý, ne dlouhonohý. Je to velmi temperamentní pes, s velkým sebevědomím. Velmi důležitá je důkladná socializace psa. Spodní čelist je silná a schopná dostatečného stisku.

Nächster

Stafordšírský bulteriér

Stafordšírský teriér

Novým majitelům bude pro pejska poskytnuta výbava do začátku do nového domova. Zbarvení srsti Přípustné je jakékoli zbarvení i skvrnění. Povaha Odvážný a ochranitelský pes. Hlava je krátká s dobře vyvinutými lícními svaly. Ve smečce se chová podobně jako jakýkoli jiný pes.

Nächster