Sportovní kočárek. Vector

Sportovní kočárky: recenze

Sportovní kočárek

Vítěz testu je vhodný pro dítě až do 20 kilogramů váhy, takže unese i odrostlejší ratolest. Zakladatelem byl Liviana Tomasi, nadšený mechanik, který se i díky své ženě Bruně začal věnovat kočárkům. Za slušné peníze si domů pořídíte kvalitní kočárek se spoustou užitečných věcí. Nezapomeňte promyslet také barvu, aby vám ladila s ostatní výbavou. Samozřejmě si můžete pořídit více variant a pod rukojeť připnout vždy tu, která se vám aktuálně bude hodit nejvíce. Je možno ji přizpůsobit každému počasí. Jinak volte menší poloměr otáčení do strany, díky němuž vám kočárek nebude z rovné cesty tak snadno uhýbat.

Nächster

Největší TEST kočárků 2020: Nejlepší kočárky + JAK vybrat

Sportovní kočárek

Nožní brzdy bývají u městských kočárků takové malé, nicotné. Zajímala nás také nosnost a kola, ta jsou velmi důležitá, zejména pokud se s kočárkem pohybujete po městě, případně v přírodě atd. Kára může mít jen dvě, ale taky tři nebo i čtyři kola. Musí být určitě bezpečný, s dobrými brzdami. O miminko je dobře postaráno polstrovaným sedadlem a polohovací opěrkou zad.

Nächster

Recenze & Test nejlepších kočárků 2020 + JAK vybrat kočárek

Sportovní kočárek

Nás mrzí pouze to, že z valné části tvoří její nabídku golfové kočárky, které příliš v oblibě nemáme. Hauck Rapid 4S má přední kolo otočné Sportovní kočárek německé společnosti Hauck je vyroben z kvalitní potahové látky a hliníkového rámu. Jeho součástí je košík, který vyplňuje téměr celý podvozek kočárku. Rozlišujeme totiž v našem testu celkem čtyři specifické kategorie, z nichž každou využijete jindy a jinak. Z jedné části může být již sportovní verze, v druhé hluboká korba.

Nächster

Nejlepší kočárek

Sportovní kočárek

Hmotnost kočárku je i tak téměř 22 kilogramů. Samozřejmostí je stažitelná stříška, která chrání dítě před nečekaným deštěm nebo ostrým sluncem. Nosnost kočárku zadaná od výrobce je samozřejmě trošku poddimenzovaná, takže drobné překročení maximální nosnosti by nemělo vadit, i tak se ale doporučuje toto nedělat. Typ kočárku V prvé řadě se vyplatí zamyslet se nad tím, jaký druh kočárku vlastně budete chtít. Svou variabilitou se přizpůsobí dítěti podle toho, jak roste a přibývá na váze. Většinu kočárků je dnes možné složit velmi jednoduše, často pouze jednou rukou. Tu je možné nastavit do čtyř poloh.

Nächster

Dětský sportovní kočárek Kinderkraft CRUISER

Sportovní kočárek

Nastavitelná rukojeť Většina hlubokých, sportovních a kombinovaných kočárků tuto možnost má. Na co se tedy zaměřit, aby odpovídal právě vašim potřebám? Sportovní kočárek tříkolka Baby Jogger City Elite Kočárek City Elite je multifunkční tříkolkou, která poskytuje nejvyšší komfort při cestování díky svým velkým kolům i prostornému sedadlu. Mnohé modely dnes je možné rozložit jednou rukou. Zvolit si můžete i sportovní kočárky s přehazovací rukojetí. Je to pouze příklad, jakási představa a inspirace pro vás.

Nächster

Test a recenze 12 nejlepších kočárků 2020

Sportovní kočárek

Vy si tak můžete pořídit několik barev stříšky a pokaždé změnit vzhled svého kočárku. Standardní nosnost se pohybuje okolo 15 kg. Zejména clony, které se připínají na rukojeť, jsou přitom prodyšné a ponechávají prostor pro výhled. Populárnější jsou varianty s číselným zámkem, ke kterým nemusíte hledat klíče. Přesvěčte se, že námi nabízené kočárky jsou za skvělé ceny.

Nächster

Dětské, sportovní, kombinované kočárky

Sportovní kočárek

Na závěr Pokud si jako nastávající rodiče dobře rozmyslíte, k jakému účelu má kočárek sloužit, nebude vám jeho výběr dělat velké potíže. Je proto dobré podívat se na rozměry jak rozloženého, tak složeného kočárku, a porovnat je s vašimi možnostmi, například co se místa v kufru týče. Můžete je tak bez větší námahy přenášet z místa na místo. Obě se sice ovládají nohou, ovšem kolébkovou brzdu zabrzdíte i odbrzdíte podrážkou boty, zatímco u klasické brzdy musíte odbržďovat špičkou boty a ta se tak může zbytečně poškodit. K dispozici máte nožní nášlapnou brzdu i bubnovou ruční brzdu, kterou oceníte. Dětský kočárek se také snadno ovládá, skládá a transportuje. Důležité je nejen pohodlí, ale také bezpečnost.

Nächster