Konzert zaz. Concert complet de ZAZ @ Francofolies La Rochelle 2014

ZAZ Live full concert Barcelona HD

konzert zaz

Živelná a nespútaná umelkyňa, ktorej temperament už spoznalo aj slovenské publikum pripravuje na túto jeseň nový album a hneď po ňom turné, v rámci ktorého nevynechá ani Bratislavu. . She enlightens her listeners to the meaning behind the new record, claiming her previous eight years on the road now heavily inform her life views and understanding of human character; she hopes everyone will see themselves in her music. Po opuštění stránky, nebo neaktivitě Vašeho zařízení Vás systém zařadí na konec fronty čekajících zákazníků. Imobilní budú mať vyhradené miesto v uličke za sektorom D. V roce 2006 se vrátila do Paříže a tři roky na to naprosto nečekaně, bez jakékoliv podpory v natřískané Olympii vyhrála zpěváckou soutěž mladých talentů. Už od svojich 4 rokov vedela, že sa chce stať speváčkou, vyštudovala hudobné školy, spievala na uliciach Montmartru, od roku 2001 prešla viacerými bluesovými a jazzovými kapelami s ktorými vystupovala od Casablancy po Sibír, ale pozná aj publikum v Japonsku, Kolumbii, či dokonca v Egypte.

Nächster

ZAZ tour 2019

konzert zaz

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie. Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. Viagogo , nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje. Jste v pořadí, jakmile na Vás přijde řada, budete automaticky přesměrován do hlediště. Na jej tohtoročnú albumovú novinku sa už určite teší aj početné slovenské publikum, ktoré si ju bude môcť vychutnať naživo v sobotu 16.

Nächster

Zaz in Concert

konzert zaz

Každý Imobilný, musí byť v doprovode. Zpívala vlastní písničky, ale také to nejlepší od Edith Piaf, Serge Gainsbourga, Charlese Aznavoura, z latin jazzu nebo amerického blues. V roku 2006 sa vrátila do Paríža a o tri roky na to vyhrala v natrieskanej mekke hudobníkov - koncertnej sále Olympia spevácku súťaž mladých talentov. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja napr. Přišlo mi to praktické a snadněji zapamatovatelné než Isabelle. Na albume oprášila a do nového šatu obliekla všetky najkrajšie skladby o meste na Seine ako poctu francúzskej metropole, v ktorej našla druhý domov.

Nächster

ZAZ Tickets

konzert zaz

Nyní tato živelná a nespoutaná umělkyně připravuje na podzim vydání nového alba, které u nás naživo představí 17. Vážený zákazníku, právě jste se zařadil do fronty zákazníků čekajících před Vámi. Všade tam spievala okrem svojich vlastných piesní aj to najlepšie od Edith Piaf, Serge Gainsbourga, Charlesa Aznavoura, či amerického blues. Upozorňujeme zákazníky, že může dojít k vyprodání vstupenek ještě před tím, než na Vás dojde řada. French singer-songwriter Zaz, real name Isabelle Geffroy, will deliver performances of her jazz, soul and acoustic chanson in Russia to support the release of new album Effet Miroir Mirror Effect.

Nächster

ZAZ

konzert zaz

Novodobá Edith Piaf predstaví svoje novinky v Incheba Expo Aréne 16. . . . . .

Nächster

Concert complet de ZAZ @ Francofolies La Rochelle 2014

konzert zaz

. . . . . .

Nächster