Koberce pepo. Metrážové koberce

Služby

Koberce pepo

Husté a měkké vlákno díky speciální tepelné úpravě zaručuje vysokou odolnost a jednoduchou údržbu koberce. Koberce zabraňují víření prachu a zlepšují akustiku prostoru. Rouno těchto koberců je vystříhávané. Je v příjemné hnědokrémové barvě s jemnými ornamenty. Nabízíme záclony, závěsy, garnýže a služby dekoratérského studia.

Nächster

Kontakty

Koberce pepo

Univerzální i pestré barvy budou ozdobou pro Váš interiér. Do skupiny bytových koberců patří rovněž metrážové koberce s dětskými motivy. Nabízíme koberce vhodné do bytových, kancelářských i obchodních prostor. Atraktivní vzhled koberce dokonale doplní interiér obývacího pokoje či ložnice. U většiny výrobců máme přímý on-line přístup do jejich skladů a díky tomu můžeme velmi rychle zjistit skladovou dostupnost Vašeho koberce. . Příjemci údajů: Zpracovatelé zpracovávající údaje na základě správcovy žádosti, včetně marketingových agentur a subjektů oprávněných obdržet tyto údaje podle stávající legislativy na zákonném základě.

Nächster

PEPCO: Hlavní strana

Koberce pepo

Díky polyesterovému vláknu jsou odolné vůči nečistotám a poškozením, navíc mají velmi nízký vlas, tudíž jejich údržba bude opravdu jednoduchá. Koberce se snadno udržují, jsou antistatické a odolné proti oděru. Koberec je odolný proti oděru, slunečnímu záření, je antistatický a velmi hustě tkaný. Zásadně nenakupujeme nekvalitní zboží, protože nechceme prodávat za každou cenu. Vkusný doplněk do každé ložnice, či obývacího pokoje. Ideální doplněk pro váš interiér. Kvalita: Pečlivě vybíráme výrobce, kontrolujeme kvalitu jejich výrobků a spolehlivost dodávek, taktéž komunikaci a další související aspekty, které v důsledku vedou k perfektní distribuci a konečně pak k Vaší spokojenosti.

Nächster

Služby

Koberce pepo

Akrylová vlákna jsou antistatická, velmi dobře se udržují, jsou odolné vůči nečistotám a slunečnímu záření. Nadčasový design a měkoučké vlákno, vhodné do každého moderního interiéru. Exklusivní moderní design, který je nadčasový. Pestré barvy a měkoučké vlákno, velmi příjemné na dotek. Vyhledávání zboží: Rychlá orientace je velmi důležitá. Dovážíme veliké množství koberců z celého světa v mnoha designech a velikostech.

Nächster

koberce pepo

Koberce pepo

Expedice: Pokud je koberec na skladě, expedujeme jej do 24 hodin, pokud není skladem, expedice je nejpozději do 10 pracovních dnů. Koberce jsou hustě tkané a působí velice příjemným, teplým a luxusním dojmem. Tímto kobercem oživíte každý obývací pokoj či ložnici. Vlákno koberce je příjemné a měkké na dotek, odolné vůči nečistotám a slunečnímu záření. Po otevření kategorie můžete pokračovat v prohlížení a ve výběru konkrétního zboží, které můžete taktéž vyhledat pomoci názvu, kódu apod. Námi dodávané zátěžové koberce se vyznačují kvalitním zpracováním, jsou příjemné na došlap a svým designem navozují pocit útulnosti interiéru.

Nächster

KOBERCE PEPO , Havlíčkův Brod

Koberce pepo

Luxusní koberec je vyroben z akrylu v kombinaci s vlnou a viskózou. Koberce se jednoduše udržují a jsou odolné vůči nečistotám. Koberce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyesterového vlákna, což zaručuje vysokou kvalitu a extrémní měkkost koberce. Nový trend - koberce bez vlasů jsou stále oblíbenější, především z důvodů údržby. Koberce se díky hustému tkaní snadno čistí, protože nečistoty zůstávají napovrchu-neproniknou dovnitř koberce. Zatímco moderní trendy se mění velmi rychle, klasické vzory koberců zůstávají nadčasově krásné po dlouhou dobu, často po celý život. Luxusní kolekce viskózových koberců s hustě vzorovaným motivem.

Nächster

PEPCO: Hlavní strana

Koberce pepo

Luxusní kusový koberec z viskózy s nezvyklou délkou vlasu 10-50 mm v odstínech fialové a růžové barvy s atraktivním 3D reliéfem. Nová kolekce moderních koberců typu Frise v široké nabídce barev a vzorů. Najdete zde opravdu široký výběr koberců různých typů a pro všechny věkové kategorie. Vlákno je charakteristické svou měkkostí, leskem a vysokou odolností proti mechanickému poškození či znečištění. Barvy koberců jsou v odstínech vínové a krémové barvy. Krásně doplní a ozvláštní jakýkoliv interiér.

Nächster

Home

Koberce pepo

Vaše náměty nás inspirují, za což Vám velice děkujeme. Děkujeme za Vaše velmi pozitívní ohlasy, které nás nabíjejí do další práce a pomáhají nám ještě více zdokonalit naše systémy a nabídky tak, aby jste byli spokojeni a mohli se kdykoliv k nám vrátit s pocitem perfektního nákupu. Stránky jsou esteticky a přehledně zpracované, prioritou je rychlý a bezproblémový nákup, možnost porovnávání zboží, ukládání oblíbených položek, ohromné množství atributů v jednotlivých produktech a další výhody. Barvy koberců jsou v odstínech hnědé, béžové a šedé barvy. Jsme dekoratérské studio s dlouholetou tradicí, víme po čem zákazník touží a umíme to splnit. Dekory kusových koberců se mohou drobně lišit v závislosti na velikosti koberce. Tento hustě tkaný koberec bude skvělým doplňkem pro Váš interiér.

Nächster