Kino domažlice. Kino

Aktuálně

Kino domažlice

Při koupi vstupenky na provozovně Prodávajícího vybírá zákazník z volných dosud volných vstupenek, nebo si vstupenku může nezávazně rezervovat přes internet a nejpozději 30 min. Historie filmových představení v Domažlicích je ovšem mnohem starší. Kameramani natočili pestrou slavnost Božího těla, kterou zakoupilo zdejší turistické kino a také mnohá další kina po celé zemi. Přeji všem občanům Domažlic a příznivcům kultury pevné zdraví, a hlavně optimismus, kterého je nyní více než kdy jindy zapotřebí. Většina festivalů v ČR včetně nás čeká v tuto chvíli na jasné a definitivní instrukce a rozhodnutí vlády, několik festivalů ale již oznámilo své zrušení a ukončení příprav. Omlouváme se za vzniklé komplikace a nepříjemnosti, avšak chování bank a jejich případné technické odstávky neumíme ovlivnit.

Nächster

Kino

Kino domažlice

Město bylo poprvé zachyceno na filmový pás v červnu 1914, těsně před začátkem první světové války. Vstupenky mám rezervované - V případě, že dané vstupenky máte rezervované, opakujte prosím platbu po uplynutí 30 minut. Vstupenky nemám rezervované - V případě, že dané vstupenky nemáte rezervované a o představení je velký zájem a očekává se brzké vyprodání představení, doporučujeme Vám nečekat a zakoupit si jiná místa. Naše dárkové karty mají Přednabitý kredit, který lze využít k návštěvě našich představení. Při platbách máme s bankami nastavený a dohodnutý časový limit na zpracování platby 25 minut.

Nächster

Aktuálně

Kino domažlice

Děkuji za to, jak jste zvládli Velikonoce, za ukázněnost a odpovědný přístup. Smluvní vztahy mezi Prodávajícím se řídí českým právem a pro případné soudní spory jsou příslušné české soudy. Pro smluvní vztah mezi Prodávajícím a zákazníkem je rozhodující verze všeobecných obchodních podmínek platná v den uhrazení platby kupní ceny za vstupenku. Pokud ještě platba nebyla provedena banka má technickou odstávku apod. V emailové zprávě obdrží také informaci o expiraci své rezervace. Chodské slavnosti ale s režiséry připravujeme, program je téměř hotový. Pokud zákazník nedodrží tyto pokyny, provozovatel neručí za správné provedení rezervací přesto, že zákazník obdrží email o potvrzení rezervace.

Nächster

Titulní strana

Kino domažlice

Vstupenky nemám rezervované - V případě, že dané vstupenky nemáte rezervované a o představení je velký zájem a očekává se brzké vyprodání představení, doporučujeme Vám zakoupit si jiná místa a použít přímo platbu kartou namísto bankovního převodu. Letní kino v dnešní podobě bylo slavnostně otevřeno 8. Městské informační centrum slouží jako distribuční místo pro vydávání roušek a dezinfekce, pracovnice zodpovídají telefonické a emailové dotazy veřejnosti. E-mail se vstupenkami se může nacházet v různých složkách - Zkontrolujte si prosím všechny složky doručené pošty, včetně Spamu, Nevyžádané pošty, Reklamy, Sociálních sítí apod. Stačí, když na vstupu do sálu ukážete na svém mobilu e-mail se vstupenkou. Pokud by se nekonaly, pořady se budou realizovat příští rok. Městské informační centrum Domažlice Chodské náměstí 96 344 01 Domažlice Tel.

Nächster

Volný čas

Kino domažlice

Teď musíme být trpěliví a vyčkávat. Rád bych vás požádal, abyste osobní kontakty na úřadě skutečně omezili na nezbytně nutnou míru a dodržovali i nadále veškerá opatření a řídili se vydanými doporučeními. Vstupenku může zákazník zakoupit přímo v provozovně Prodávajícího, kdy při platbě na pokladně Prodávajícího obdrží vstupenku, nebo přes internet na stránkách Prodávajícího:. Na všechny přesunuté akce platí stávající vstupenky, za představení, která byla zrušena, bude vráceno vstupné po znovuotevření informačního centra. Děkujeme, že šetříte životní prostředí a netisknete elektronické vstupenky. Provozovatel není odpovědný za obtíže způsobené neoprávněným použitím nebo zkopírováním elektronické vstupenky.

Nächster

Volný čas

Kino domažlice

Roku 1910 získal Klub českých turistů dále KČT koncesi na promítání němých filmů, a tím i vítaný zdroj příjmů. Vámi obsazena místa budou uvolněny do prodeje do 30 minut od Vašeho neúspěšného pokusu o nákup. O dalších krocích budeme informovat v souvislosti s dalším vývojem situace v naší zemi. Elektronickou vstupenkou se rozumí jedna elektronická vstupenka nebo více elektronických vstupenek, které si zákazník objedná a zaplatí přes internet. Stačí, když při vstupu do sálu ukážete na svém mobilu e-mail se vstupenkou.

Nächster

Aktuálně

Kino domažlice

Vstupenkou se rozumí jedna vstupenka nebo více vstupenek, které si zákazník rezervuje a zaplatí na pokladně Prodávajícího. První film, který se v Průboji promítal, měl název Tisíc za jednu noc. Rezervovat vstupenku na další představení může až po ukončení rezervace, kterou předtím začal. Vstupenky mám rezervované - V případě, že dané vstupenky máte rezervované, opakujte prosím platbu po uplynutí 30 minut. Všechny osobní údaje budou přísně utajeny a budou užívány pouze pro účely Provozovatele.

Nächster

Kino Domažlice

Kino domažlice

Údaje, které budou sloužit pro úhradu kupní ceny elektronické vstupenek, jsou poskytovány přímo společnostem provozujícím zabezpečené internetové platební brány a Provozovatel nemá k těmto údajům přístup. Na naší webstránce máte možnost zakoupit vstupenku přes internet a okamžitě ji zaplatit platební kartou nebo převodem. Jste zrušili nákup před platbou a pod. Zákazník, který zakoupí vstupenky přímo na provozovně Prodávajícího nebo přes internet, vyjadřuje tak souhlas s těmito všeobecnými podmínkami, které jsou pro obě smluvní strany závazné. Za tento čas musí banka platbu ověřit, zpracovat a zaslat nám potvrzení o zrealizované platbě. V letních měsících je využíván areál v přírodním prostředí bývalé střelnice ostrostřelců, kteří zde působili od roku 1838.

Nächster