Katarina ulice. OBŘÍ ZVRAT V ULICI: Unylá pradlena Katarína JE TĚHOTNÁ! Vrátí se k Matějovi?

Ulice (2005) [TV seriál]

Katarina ulice

Telefon +381 11 333 4 555 Faks +381 11 333 4 556 email: adresa: Kosovska 10, Beograd. Co to udělá se vzájemnými vztahy v rodině? Souhrou nešťastných náhod jeho vinou tragicky zemřel Daniel Vrábel, čehož Bedřich nikdy nepřestal litovat. Před jakou těžkou zkoušku je najednou postavená? Jak se do toho vloží Blančin manžel? A postupně jsem zjistila, že je tu tolik režisérů a každý pracuje trochu jinak, že budu pravděpodobně pokaždé točit s někým jiným a nějak jinak. Jak nakonec dopadne jejich rande? Jak chce vzít záležitosti kolem Filipa do rukou Josef? Je totiž příliš brzy na to, aby jeho syn přišel na svět. Adam není žádný rváč, tentokrát se ale neudrží.

Nächster

Ulice 10.6.2019

Katarina ulice

Rána pro Kristýnu Kristýna je v tom s Filipem až po uši, což samozřejmě vnímá nejen její rodina, ale k Filipově nelibosti také spolužáci. Pokladník opět zasahuje do Lumírova života a do života Mastného, pro oba to může mít fatální následky. Já se také domnívám, že s přibývajícími kilometry na východ náš temperament stoupá. To se samozřejmě neobejde bez neblahých následků, které budou řešit všichni jejich blízcí. Njen novi dečko nije poznat javnosti i ne bavi se poslom koji ima veze sa medijima, ali njegovo ime ne smem da vam kažem - rekao nam je izvor blizak glumici.

Nächster

Seriál Ulice: Kataríně a Matějovi se naprosto změní život. Co se stane?

Katarina ulice

Zvykne si Katarína na jeho osobitý humor, nebo to vzdá? Bohužel jsem ještě nepřišla na to, jak to mám při tomhle životním stylu udělat. Saša Dragić je otpevao demo verziju ove pesme zajedno sa svojim sinom. Pořád neví, kde je pravá příčina, jestli na to Jakub jen kašle, nebo učivu vůbec nerozumí. Místo vděku si ji Filip podá takovým způsobem, že Kristýně vyhrknou slzy do očí… Co Filipa tak naštve? Ostale reči se mogu pisati velikim slovom jedino ako je reč o vlastitim imenima, na primer Bulevar Mihajla Pupina. Mám přítele, ale není z branže, a proto o něm nechci mluvit. Nevím, co bych o sobě mohla říct, asi nevynikám žádnou speciální supervlastností.

Nächster

Tento týden v Ulici: Katarína odmítá své dítě a Máru s Karlou někdo pořádně podrazí

Katarina ulice

Slovenská herečka Jana Kovalčíková 28 je u nás nejvíce známá ze seriálu Ulice, kde aktuálně hraje pradlenu Katarínu Benešovou. Mimochodem, kam se v tom výčtu volnočasových aktivit ztratil přítel? Co je s Katarkou a jak změní otcovství Matěje? Tím, že nastoupila do nekonečného seriálu, je Jana v jednom kole. Na povrch vyjdou různé věci, také to, že kontrola ze sociálky není jen tak náhodná. Když mě něco trápí, nemám problém to hned povědět. Vlaďka se ji snaží povzbudit, zvláště když se dozví, že Katarína je rozhodnutá vše zvládnout sama. Da li ste nekada pomislili da na dalekom putovanju možete da upoznate ljubav svog života i sa njom osnujete porodicu? Cestování si teď užíváte až až, že? Stejně nervózní jsou i Václav, Lubica a Vlaďka.

Nächster

POLJUPCI NASRED ULICE Katarina Radivojević uhvaćena sa novim dečkom!

Katarina ulice

Až dnes dojde k něčemu, co ji donutí vylézt ze své ulity, k něčemu, co je pro ni i celou její rodinu novým začátkem… K jaké velké události dojde? Matěj za Katarínou jezdí, jak jen může, aby ji trochu povzbudil a současně s ní mohl být. Tady jsou ale lidé zlatí a blízcí mé nátuře. . Dianiny rány pod pás Jana si o mámě nedělá iluze. Přitom její mámě na ní pořád záleží, jen to dává najevo způsobem, jenž Janu spíš zraňuje.

Nächster

Seriál Ulice: Bedřicha dohání hříchy mládí a Katarína skončí v nemocnici

Katarina ulice

Kristýna v tom s Filipem pěkně lítá, ale ten ji dovede svým chováním před spolužáky až k slzám. Je to zkrátka jiný projekt v jiné zemi. Nejkrásnější dárek Katarína je stále jako tělo bez duše, ale změnit to nedokáže, i když má obrovskou oporu v Matějovi a své rodině. Proč to mezi ním a Magdou docela zaskřípe? Veronika mezi Martinem a Patrikem Veronika by ráda věřila tomu, že se z rozchodu s Martinem už oklepala, že přijala věci tak, jak jsou, byť to bere jako životní prohru. Náhle musí čelit následkům svého činu, kterého nepřestane litovat a který skončil souhrou nešťastných náhod tragicky. S obzirom na to da je objekat, sam po sebi, vrsta reakcijske dopune glagola, nećete pogrešiti ukoliko kažete da je ova sintagma nepravi objekat i dopuna.

Nächster

Katarína z Ulice: Seznámení s Jakubem Štáfkem bylo hodně vtipné, říká herečka

Katarina ulice

Jaké šoky čekají na Veroniku, jen co vejde do dveří? Netroufají si plánovat budoucnost, neví, co bude. Niste baš sigurni u svoja osećanja prema partneru i niste spremni. Splněná přání O Vánocích se dějí zázraky, proto i Karla a Mára udělají vše pro to, aby jeden takový malý zázrak zažil také Vojta. Matěj a Katarína si nyní procházejí hodně těžkým obdobím. Na schůzku jdou oba nervózní, protože netuší, co jeden od druhého mají čekat.

Nächster

POLJUPCI NASRED ULICE Katarina Radivojević uhvaćena sa novim dečkom!

Katarina ulice

Kvůli roli Kataríny tráví většinu času v autě a přejíždí z Bratislavy do Prahy. Nechce nikomu ubližovat, a už vůbec ne Gábině či malému Lexíkovi. Dělají si starost o syna, jenž přišel na svět o několik týdnů dříve. Co je pro Karlu a Máru víc než všechny dárky světa? Pesma koja preti da obori rekorde slušanosti, sudeći po reakcijama i komentarima, već je izazvala lavinu komentara. Od té doby, co trávím život v autě, jsem absolutně změnila módu a více se věnuju teplákům.

Nächster