Galerie platýz. Odhady a aukce obrazů, umění a starožitností

Obrazy v aukci

Galerie platýz

Pokud se vám tedy podaří získat dané umělecké dílo za vyvolávací cenu, případně s minimem příhozů, udělali jste velmi výhodný obchod. Vaše díla, grafiky, starožitnosti a jiné nám můžete i nadále nabídnout prostřednictvím e-mailu na info obrazyvaukci. . Do aukce přijímáme i celou pozůstalost nebo sbírku po sběrateli. Nezapomeňte však, že vždy musíte připočítat 20% k nejvyšší ceně dosažené v internetové aukci.

Nächster

Aukční prodej « Služby « Aukční Galerie Platýz

Galerie platýz

Prostřednictvím aukce můžete v naší galerii také velmi výhodně prodat nejen obrazy, ale také sbírku zlatých a stříbrných mincí, poštovních známek, starých pohlednic, zlatých šperků, briliantů, porcelánových plastik, hodinek, hodin, čínského umění, bytových starožitných doplňků, starožitného nábytku, starožitného skla, stolního stříbra apod. Vyjmenujme si ty nejviditelnější internetové aukční domy:. Vážení zákazníci, z nařízení vlády je i naše prodejna do odvolání uzavřena. Přijďte ochutnat výbornou kávu Reserva, domácí zákusky, výběr kvalitních moravských i zahraničních vín nebo Svijanské pivo. Aukční síň Galerie Národní 25 s. Odpovídáme písemně i na nabídky předmětů, které jsou pro aukci nevhodné.

Nächster

Aukční prodej « Služby « Aukční Galerie Platýz

Galerie platýz

Specifikum nákupu prostřednictvím internetové aukce je v tom, že si sami můžete určit cenu, jakou jste ochotni za dané umělecké dílo zaplatit. Tím odpadá nebezpečí nákupu uměleckého díla, které vidíte pouze na monitoru svého počítače a teprve po doručení se divíte, co jste si to vlastně pořídili. Pokud zadáte jméno autora obrazu, systém ihned vyhledá vydražené obrazy z minulých aukcí, a také díla hledaného autora, která jsou v aktuální aukci či komisním prodeji. Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem v oboru starožitností a uměleckých děl Vám můžeme bezplatně poskytnout informace o odhadních aktuálních cenách Vašich starožitných předmětů a uměleckých děl, které nám nabídnete do prodeje, buď v místě naší galerie nebo prostřednictvím telefonu či na základě fotografií zaslaných e-mailem. Je to úplata za poskytnuté služby galerii. Po dobu trvání krize navíc nebudeme k objednávkám účtovat poštovné. Upozorňujeme, že Váš autor obrazu může mít podstatně vyšší hodnotu, než jste v naší historii dražeb a prodejů dohledali, proto doporučujeme pro Vaši absolutní jistotu vždy kontaktovat telefonicky našeho znalce, který Vám ihned a bez čekání sdělí výkupní či vyvolávací cenu konkrétního díla na základě Vašeho popisu.

Nächster

Výtvarné potřeby Zlatá Loď

Galerie platýz

Objednávky Vám rádi a zdarma zašleme poštou. Zaplacené zboží Vám po zaklepání vydáme mezi dveřmi. Děje se tak i prostřednictvím internetových aukcí obrazů, které se množí jako houby po dešti. Veškeré materiály, které naleznete na těchto stránkách, máme běžně skladem a lze je zakoupit osobně v prodejně či objednat na dobírku e-mailem. E-shop zůstává i nadále v provozu. Ve všední dny budeme také ve zkrácené pracovní době od 10.

Nächster

Café Platýz

Galerie platýz

Aukce na internetu probíhají bez omezení a připravujeme již následující. Dosažené výsledky jednotlivých aukcí si zpětně můžete prohlédnout v archivu skončených aukcí. Tato bezplatná nabídka se týká také všech zahraničních autorů. Přepravu uměleckých děl do aukce zajišťujeme našimi speciálně upravenými vozidly tak, aby nedošlo k případnému poškození převážených uměleckých děl a starožitností. Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v galerii a věříme, že splníme Vaše očekávání jednat se zkušenými odborníky a znalci v oboru výtvarné umění a starožitnosti. Vždy se na nás můžete obrátit o předběžné informace i telefonicky.

Nächster

Odhady a aukce obrazů, umění a starožitností

Galerie platýz

Od počátku roku 2004 pořádá Aukční síň Galerie Národní 25 s. Po 12 letech provozu prošla restaurace v roce 2014 výraznou proměnou a byla zrekonstruována podle návrhu architekta Jana Vlčka. V naší kamenné prodejně situované v samém srdci Prahy v nádvoří Platýzu, najdete reprezentativní výběr uměleckých barev, štětců, papírů, pláten a dalších nezbytností a pomůcek pro výtvarnou tvorbu. Na hlavní stránce v odkazu seznam aukcí najdete aukční výsledky a dosažené ceny od roku 2006. Kontaktovat můžete případně přímo našeho znalce na tel. Především u těchto anonymních děl je důležité pořídit kvalitní a detailní fotodokumentaci a doručit ji k rukám našich expertů, kteří během několika minut odborně posoudí kvalitu, hodnotu i pravost děl a uměleckých předmětů.

Nächster

Aukční prodej « Služby « Aukční Galerie Platýz

Galerie platýz

Naším cílem na těchto stránkách je zprostředkovat Vám nákup starožitností a uměleckcýh děl on-line, se zárukou kamenné galerie, ve které si registrovaní dražitelé mohou na předaukčních výstavách nabízená umělecká díla osobně prohlédnout, případně odborně posoudit. Máte-li o tuto neplacenou službu zájem, kontaktujte nás na tel. V takovém případě jsme připraveni vyplatit Vám ihned hotovost ve výši 80 - 100% z předpokládané vyvolávací ceny, v některých případech i více. Uvažujete-li o možnosti prodeje hodnotného kvalitního obrazu v hotovosti, bez čekání na aukci, neváhejte nás neprodleně kontaktovat na tel. Ceny jsou závislé a určují se dle aktuální nabídky a poptávky. V aukci Galerie Národní 25 můžete výhodně prodat starožitné obrazy z období baroka, obrazy žáků Mařákovy školy, obrazy moderní s abstraktními kompozicemi, obrazy s kubistickými náměty z let 1910 - 2010 od různých českých i zahraničních malířů, ale i anonymní díla různých motivů. Spolupracujeme s předními českými renomovanými znalci v oblasti výtvarného umění a odbornými restaurátory zvučných jmen.

Nächster