Dowcipy mocne. Najlepsze dowcipy, kawały, humor

Śmieszne kawały > Mocne

dowcipy mocne

A facet krzyknął do taksówkarza: — To nie jest moja żona! W pewnym momencie patrzy, a na parkiecie pomyka sobie całkiem niezły koleś. W drugiej również rozlega się donośne: - Eeee, eeee, eeee, eeee, eeee. Wszystkie zwierzęta rozeszły się we właściwe strony oprócz żaby. W jednej chwili rabin podniósł słuchawkę i zadzwonił do przewodniczącego. Od progu wita go głos pilnującego wejścia : - Pan nie możesz wejść do synagogi.

Nächster

Dowcipy Humor i Kawały

dowcipy mocne

Rabbi zaczerpnął stakana, wypił i mówi: Już wiem czemu nas Rosjanie nie lubią. Jasiu znajdując szmatę mówi: - Tu leży ta szmata! Ten oczywiście też chciał spróbować. Ten go zbadał, obejrzał i mówi: - No cóż, wiem jak pana wyleczyć, ale będzie to wymagało usunięcia jader. Sędzia pyta Jasia: - Dlaczego udusiłeś tego kierowcę? Sprzedawca zmierzył go wzrokiem i mówi: - Rozmiar 44? Chruszczow wziął służbowy pistolet i udał się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Na początku wytrzymywał, jechał na tabletkach, ale po jakimś czasie już nie mógł.

Nächster

Najlepsze kawały, dowcipy w internecie! autoratingtool.esrb.org

dowcipy mocne

Jak nie nazywać tych dowcipów, to dość śmieszny humor, szczególnie dla osób mających świadomość historyczną tego kraju. Chciał sprawdzić ich reakcję na otrzymane prezenty. Takie zabawne opowie¶ci s± niezwykle popularne i chyba ka¿dy z nas zna przynajmniej kilka kawa³ów, które nie przestaj± byæ nudne. Piekne meble na wysoki połysk, parkiety, dywany na podłogach i ścianach, pod oknem salonu olbrzymia 2,5 metrowa palma - słowem coś cudownego. Jako ludzie przyzwyczajeni do życia w bardzo trudnych warunkach musieli oni poznać tajniki sztuki przetrwania, a m. Moim zdaniem oznacza to ze starożytni korzystali z darów morza, a także uprawiali i nawozili w sposób naturalny ziemie. Gluchoniemy wybuchl : - yuhbwgulmgiuymu! Znów z pierwszej: - Aaaaaaeeeeeeeeeeeeeeeee! Rozmowę podsłuchał pilot i mówi: - Mam dla was propozycję.

Nächster

Dowcipy Humor i Kawały

dowcipy mocne

Potrawy meksykańskie, potrawy azjatyckie, chińską kuchnię znajdziesz właśnie na tym forum o gotowaniu. Instruktor uspokaja: - Poszukaj, sprawdź po prawej. W tym momencie podnosi rękę jeden ze studentów pierwszego roku, siedzący w pierwszym rzędzie: - Czy mogę zabrać glos? Potrafimy tylko wytapiać żelazo i walczyć. . Kiedy pięcioletnia córeczka zaczęła wypytywać mamę o to skąd się wzięła na świecie, ta delikatnie jej opowiedziała. Wieczorem tata użył flaka jako prezerwatywę, rano do niego wszyscy nasraliśmy i mama poszła kaszankę oddać do sklepu jako zepsutą.

Nächster

Dowcipy o żydach

dowcipy mocne

Ma pan bardzo rzadki przypadek naciskania jąder na podstawę kręgosłupa. A jesli którekolwiek odezwie się jednym słowem, zapłacicie 50 dolarów. Podczas kursu na skałkach wspina sie młoda adeptka razem z instruktorem. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu. W ten sposób nigdy komunizmu nie zbudujemy! ¦miech mo¿e bowiem nie tylko nas rozlu¼niæ w stresuj±cej sytuacji, ale równie¿ za¿egnaæ spory czy zbli¿yæ nas do innych osób. Mosiek, razem z innymi żydami, wlał swoją wódkę do beczki. Student z pierwszego rzędu: - Ja bym tylko chciał.

Nächster

Najlepsze kawały, dowcipy w internecie! autoratingtool.esrb.org

dowcipy mocne

Zdezorientowany tylko się odwrócił i też zaczął uciekać. Gdy wróciłem do Nowego Jorku okazało się, że ta świnia, mój kuzyn - księgowy - wykiwał mnie na milion dolarów, a na koniec, gdy w poniedziałek przyszedłem rano do pracy zobaczyłem jak mój rodzony syn, na moim własnym biurku dyma moją najlepszą modelkę. Podszedł do mieszkańców i zaproponował - Mam dla was przykazanie - A jakie? Skoczyłbym dla ciebie w ogień. Facet podchodzi do okna, otwiera je i krzyczy. Z krzaków wypadają ludożercy, otaczają ich i oznajmiają, że zostaną wszyscy zjedzeni.

Nächster

Kawały o seksie

dowcipy mocne

Po skończonym rocznym szkoleniu agent był tak dobrym myśliwym, że niedźwiedzia wytropiłby i na betonie, a w cel trafiał z kilometra. Podczas wygłaszania przez Stalina referatu ktoś kichnął. Na drugi dzień Kowalski chwali się koledze. Znów student z pierwszego rzędu: - Ale ja bym. Dowcipów w sieci jest w trzy dupy, tylko jakieś takie na siłę i bez wyrazu.

Nächster

Kawały o Żydach, dowcipy o Żydach czyli szmonces, Strona1

dowcipy mocne

W pierwszej klasie pani wita nowych uczniów i widzi, że trzech jest identycznych. I nagle w pokoju wicher - czajnik wstawili na kuchenkę, herbatę do szklanek wrzucili, wrzątkiem zalali, pobiegli do sklepu po cukier, podali do stołu - wszystko trwało nie więcej niż 8 sekund. Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko chłop: - Ty, a w dziób chcesz? Ku jego przerażeniu dziewczyna zamówiła same najdroższe przystawki, kalmary, ślimaki, żabie udka, potem homara i butelkę najdroższego szampana. Mosiek wychodzi z domu z pólitrówką,a Salcia pyta: - Gdzie niesiesz tą wódkę? Chodzi po ulicach i nadziwić się nie może, nigdzie pijaków! Poszedł sprawdzić co u pesymisty. Moja pochwa ma 18 centymetrów głębokości.

Nächster