انتقام جویان پایان بازی. فیلم سینمایی انتقام جویان : پایان بازی (دوبله حرفه ای فارسی)

فیلم سینمایی انتقام جویان : پایان بازی (دوبله حرفه ای فارسی)

انتقام جویان پایان بازی

حضور آن همه شخصیت آن هم در یک کار بزرگ یکی از بزرگترین غافلگیری هایی بود که برامون ترتیب داده شده بود. ولی من نظرم و در مورد فیلم گفتم. فیلمی که دیزنی از تمام ظرفیت های خود برای اکران حماسی و پر سر و صدای آن استفاده کرده و صف های طویلی برای تماشای آن تشکیل شد و حتی گاهی در برخی مناطق بلیت های آن نیز به قیمت های گزاف چند هزار دلاری در سایت های مختلف به فروش می رسد! در مورد برگشتن کپ به گذشته هم دوستمون کامنت قبلی به طور کامل و صحیح توضیح داد. و حالا افرادي رو ميبينيم كه ميگن فيلم woow نبود. ولی این یازده ساله مارول و اخرش اندگیم یه لذت خاصی داشت. به عنوان مثال ما در فیلم شیوهٔ تبدیل شدن بروس بنر و هالک را به «پروفسور هالک» مشاهده نکردیم اما به جایش «اسکات لنگی» را دیدیم که بعد از خروج از قلمروی کوانتومی به آرامی متوجه فضای وحشتناک زمین بعد از بشکن ثانوس می شود.

Nächster

دانلود دوبله فارسی فیلم انتقام جویان پایان بازی Avengers: Endgame 2019

انتقام جویان پایان بازی

رابرت دونی جونیور مثل همیشه بهترین مهارت خود را به نمایش می گذارد و با اضافه شدن چالشی جدید در ابتدای فیلم اوج کار خود را برای طرفداران ۱۱ سالهٔ این فرنچایز نشان می دهد. حالا باید ببینیم کدوم یکی از سنگها نقش مهمی در خط زمانی داشتن. ثور دقیقا همان چیزی است که در راگناروک از او شاهد بودیم. استفاده از شوخی های اینچنین غلیظ و پُر رنگ ابداً بر تصویر نمی نشیند. اما میزان فروش دلیل برتری هیچ کدوم نیست.

Nächster

نقد و بررسی فیلم انتقام جویان : پایان بازی ( Avengers: Endgame )

انتقام جویان پایان بازی

همین ها باعث شده تعامل بین شخصیت ها بیش از پیش به دلمون بشینه و ما را مثل دوست قدیمی که مدت ها ندیدیمش در آغوش بگیره. فقط سنگ زمان در دفاع از زمین در مقابل دشمنان مهم بوده و برگشتش دست ایشنت وان مهمترین کار بوده. همین ذهنیت هاست که باعث میشه ما طرفدارای شدید و خوره های کمیک بوکی بعد از دیدن فیلم به خودمون افتخار کنیم. متاسفانه هنوز زیرنویس انگلیسی برای فیلم Avengers Endgame در دسترس نیست! نظر منو تارانتینو هم میداد میشد تئوری. عموما کامیک بوک و دنیای مارول جدای از حرفه ای بودنش برای رنج نوجوونهاست.

Nächster

دانلود دوبله فارسی فیلم انتقام جویان پایان بازی Avengers: Endgame 2019

انتقام جویان پایان بازی

پس قطعا اگر نسخه گذشته کسی بمیره توی آینده نخواهد بود و اگر دقت کرده باشید گذشته خواهر گامورا که به آینده اومده بود کشته شد ولی توی آینده بود تاثیری نذاشت. محافظت از این مسیر زمانی و اگه خطری در این خط زمانی افتاد که قرار نبوده بیفته برگرده و به اونجر بگه. حمله به سیاره زمین از سیاره و منظومه دیگری بود. موفقیت های « انتقام جویان » سبب شد تا مجموعه ای از فیلمها با موضوعات اَبَرقهرمانی به سینما بیایند که بعضی از آنها نسبتاً موفق و بسیاری دیگر شکست را تجربه کردند. در اینجا نیز در نبرد نهایی ما با مجموعه ای از جلوه های ویژه بسیار با کیفیت مواجه هستیم که شلوغ و بی برنامه هست و خیلی قابلیت ماندگاری ندارد.

Nächster

اونجرز پایان بازی: هر آنچه باید قبل از تماشای فیلم انتقام جویان 4 بدانید

انتقام جویان پایان بازی

و البته بگم روسوها واقعا فداکاری بزرگی کردند چرا که واقعا مرگ احساسی فیلم را به تونی استارک عزیز اختصاص دادند و یک آرک شگفت انگیز برای او رقم زدند. به بپیوندید انتقام جویان : پایان بازی Avengers: Endgame کارگردان : Anthony Russo, Joe Russo نویسنده Christopher Markus, Stephen McFeely بازیگران : Robert Downey Jr. همش دارم حرفهای کودکانه میبینم. اون در قسمت اول حرفهاش گفت که سنگها باید توی زمان خودشون باشن و نمیشه از دنیای ما به دنیای شما ک سنگها نابود شده برن. در این شرایط به یکباره کاپیتان مارول از راه می رسد و آن دو را نجات داده و آنها به زمین منتقل می شوند تا در کنار دیگر اَبَرقهرمانان باقی مانده از مبارزه با تانوس حضور داشته باشند.

Nächster

فیلم انتقام جویان پایان بازی

انتقام جویان پایان بازی

روز پنج شنبه هفته گذشته بود که در یک اقدام غافلگیر کننده. از این قسمت به بعد متن اسپویل دار بوده و داستان فیلم را لو می دهد! شما میتوانید در طول هر مرحله از بازی شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کرده و بازی را با او ادامه دهید ولی در بعضی نقاط باید حتما شخصیتی را که میتواند کار مورد نظر شما را انجام دهد انتخاب کنید. و علاوه بر اسپایدی من در منابع دیگه هم ایرانی و خارجی که اینجا اسم نمیارم این خبر رو دیدم و حتی کل مصاحبه این دو تا رو هم منتشر کرده بودند. براي هالك هم همينطور يچيزي بگينبا عقل جور در بياد ديسي فن هاي عزيز. محض اطلاع شما رویداد تانوس و سنگ های بینهایتش دو پارت بود ، پارت اول شخصیت پردازی داشت ولی پارت دومش قراره فقط پایانی باشه که طرفدار هارو بعد از 11 سال راضی کنه ، شما نقدتون از پایه غلطه جوری که انگار نمیدونید شخصیت پردازی تانوس توی جنگ بینهایت انجام شده و اینجا نیازی به پردازش نیست و فقط حضور داره ، واقعا چه نیازیه که دوباره پردازش بشه ، شما که انقدر میگید داستان فیلم بده بنظرتون چه ایده ی دیگه ای جز چیزی که تو اند گیم بود میتونست اینجوری فاز سوم مارول رو تموم کنه ؟ فيلم با كيفيت پرده ديدم، اولش قبل از اينكه اين فيلما ببينم اينفيتي وار را قشنگ ديدم ، اينفينيتي يه پتانسيل بسيار عالي براي ادامه دادن داستان در اند گيم ايجاد كرده بود كه متاسفانه آن طور كه بايد و شايد از آن استفاده نشد ، معضل فيلم قبل را با يه روش ساده و خيلي ابتداي حل كردن باعث شده كه از جذابيت اين فيلم كاسته بشه ، شخصيت ها متاسفانه دلنشين نيستند، ايده برخورد با مشكل بسيار بسيار پيش پا افتاده و خسته كننده است ، و دلايل منطقي درست براي روشي كه انجام مي دهند وجود ندارد، ولي پايان فيلم بسيار خوب جمع مي شه ، نبرد آخر با تانوس عاليه ، و شخصيت ابر قهرمانان به خوبي در نبرد نشان داده مي شود و كلا با فيلم را نبرد پايانيش بدوش مي كشه،البته باز هم نقطه ضعف هاي داشت ، در مجموعه نه با يك فيلم خيلي عالي و نه يك فيلم خيلي ضعيف روبه رو هستيم ، كه مي توانست داستان بسيار بهتري داشته باشه و به اين شكل سر دستي مشكلات و بي منطق مشكلات حل نشند، من امتياز 7 از 10 را به اين فيلم مي دم.

Nächster

فیلم انتقام جویان پایان بازی

انتقام جویان پایان بازی

فیلم قبلی این مجموعه که دیرتر در چین اکران شد افتتاحیه ۲۰۰ میلیون دلاری را پشت سر گذاشت و با فروش ۶۴۰. بلانسبت بعضی از دوستان ی مشت بچه ک س ساله اومدن تو کار فیلم دیدن دارن از مارول فن بودن حرف میزنن. حال در جدیدترین ، شماره جدید مجله امپایر به قسمت چهارم فیلم Avengers اونجرز اختصاص داده شده است. در خلاصه داستان این درام اجتماعی آمده است: راهی برای پول دارشدن، خسته از نگاه تحقیر آمیز دور و بری ها، احساس تباهی از کارکردن برای دیگران؛ این ها دلایلی است که سه نفر را به هم وصل کرده تا یک کار و کاسبی راه بیندازند. نکته عجیب دیگر در مورد « انتقام جویان : پایان بازی » این است که فیلم حتی در مدت زمان 3 ساعته خود نمی تواند مبارزات به یاد ماندنی خلق نماید. خوب یه قسمتش در مورد کل سنگ هاست و یه قسمت در مورد سنگ زمان. چیزی که در کمیک بوک ها اتفاق میافته لزوما روی فیلم ها جواب نمیده، پایان داستان شخصیت ها یکی از اون چیزهایی است که در سینما به مزاج طرفداران خوش نخواهد آمد.

Nächster